29 вересня в годину пік дорожньо-транспортні пригоди практично перекрили рух на Великій Бердичівській вулиці.

Про це повідомляє місцевий портал zhitomir.info.

Перше ДТП сталося через близько 8:10 ранку. З фури випала кам'яна брила. У результаті перекрита одна з смуг руху, і утворилася пробка з півсотні автомобілів і 15 тролейбусів.

Читайте також: З 1 жовтня водії повинні ввімкнути фари вдень - МВС

Друге ДТП сталося в трьох кварталах від першого. На вулиці Довженка мотоцикліст зіткнувся з позашляховиком. Мотоцикліст отримав тілесні ушкодження. Внаслідок аварії заблокована одна з смуг руху.

Популярні новини зараз
Зробіть запаси їжі та не ігноруйте тривоги: киян закликали готуватись до найгіршого Одна покупка перекреслить все: українцям будуть скасовувати соцвиплати Гороскоп на сьогодні 8 січня: брехня Близнюків, проникливість Скорпіонів та скандали Водоліїв Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще