На Харківщині 25-річний хлопець врятував дитину із охопленого вогнем будинку.

15 жовтня в смт Солоницівці в одному з багатоповерхових будинків сталася пожежа. Вогонь виник на четвертому поверсі та швидко розповсюджувався домом. Мешканці однієї квартири, що на п'ятому поверсі, не встигли вибігти на вулицю і вийшли на балкон. Серед них була дівчинка-підліток та маленький хлопчик, якому не було ще й двох років. Про це повідомляє ТСН.

Тому, щоб врятувати дитину, сміливий хлопець спустився з даху на балкон п'ятого поверху, який палав вогнем. На другій хвилині видно, як він потрапляє на балкон – забирає маленького хлопчика та вилазить знову на дах.

Читайте також: У житловому будинку Кривого рогу вночі прогримів потужний вибух (фото)

Ті, хто лишився на балконі, врятувалися, злізши по пожежній драбині на землю.

Популярні новини зараз
На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода"
Показати ще

Виявилося, що сміливий хлопець мешкає у цьому ж будинку, його звати Олег Тронов. Як розповів герой журналістам, йому допомогла добра фізична підготовка, адже він частий гість в тренажерному залі. І коли сталася пожежа, то не зміг залишити сусідів у біді.