У Миколаєві судитимуть 32-річного громадянина Грузії, який звинувачується у розбійному нападі і вбивстві місцевого жителя.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Дії злочинця кваліфіковані за статтею "розбій, умисне вбивство, придбання та зберігання вогнепальної зброї". Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Як повідомлялося раніше, 31 липня на вулиці 295-ї Стрілецької дивізії затриманий напав на 47-річного чоловіка, вистріливши в нього кілька разів. Після цього злочинець вихопив у жертви сумку з грошима і втік на автомобілі "ВАЗ".

Читайте також: Міліція застрелила бійця "Торнадо" - Матіос

Популярні новини зараз
Рання весна чи тривалі морози: бабак Тимко віщував, коли чекати тепла Громадський транспорт по спецперепусткам: українців готують до нових обмежень Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами Пенсія зросте на 3200 грн: кому призначать солідну доплату
Показати ще

Потерпілий від отриманих вогнепальних поранень помер у лікарні. Правоохоронні органи затримали злочинця шостого серпня в Києві.