У п'ятницю, 6 листопада, відновлює роботу державне підприємство "Воютицький спиртзавод", яке розташоване у селі Воютичі Самбірського району. На підприємстві відкриють нову виробничу лінію, яка виготовлятиме концентрат для омивачів.

На заводі створено 36 нових робочих місць, а середня зарплата працівників сягатиме 3500 грн, інформує прес-служба ОДА з посиланням на голову Самбірської РДА Олега Домчака.

"Завод не працював понад 8 місяців. Проте, завдяки відкриттю нової лінії, тут здійснюватиметься виробництво у дві зміни", – розповів Олег Домчак.

Читайте також: Митниця дасть на ремонт доріг Львівщини 90 млн гривень

Як інформують у Самбірській ОДА, Воютицький спиртзавод має контракт із лабораторією контактної корекції зору "ОКО-ПЛЮС" на постачання своєї продукції.

Популярні новини зараз
"Моторошна потвора": 17 років пройшло і почався новий суд проти Майкла Джексона через сексуальне рабство Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Показати ще

Воютицький спиртовий завод заснований 1912 року. Загальна кількість працівників – 165 осіб. Раніше завод виготовляв етиловий ректифікований спирт.