В Іллічівську на вулиці Олександрійській сталася пожежа у гуртожитку. Про це повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області.

Пожежники, які прибули за викликом, з,ясували, що на третьому поверсі виникло загорання в електрощитової.

Рятувальники оперативно ліквідували пожежу. Ймовірна причина займання - коротке замкнення електропроводки.

Читайте також: В Києві горів Охматдит

Нагадаємо, днями пожежа у гуртожитку сталася також в Одесі. Тоді з будівлі евакуювали всіх мешканців. Причиною займання також стало коротке замкнення.

Популярні новини зараз
В яких областях України найгірша ситуація з відключеннями світла Податкова взялася за власників житла: змусять пояснювати кожну копійку Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла
Показати ще

Загалом за минулу добу в Україні зафіксовано 277 пожеж, у яких загинуло дев'ять людей. Ще дев'ятеро – постраждали, а вісьмох вдалось врятувати.