У Рівному через байдужість і непрофесійність лікарів загинув 5-річний хлопчик - передає 24 канал.

Це сталося у день, коли у дитини раптово піднялася температура. Хлопчик почав жалітись на біль у животі. Швидка, яка приїхала на виклик, відвезла дитину в обласну дитячу лікарню з підозрою на апендицит. Там хлопчика оглянули, поклали у відділення хірургії і заборонили їсти та пити.

Батько каже, дитя горіло, температура не спадала. На допомогу приїхала бабуся. Мати залишилась вдома з 3-місячною донькою. Хлопчик терпів і увесь час просив пити, кажуть рідні. За годину дитина стала синіти.

Після чотирьох годин перебування у лікарні дитина померла. Батьки кажуть, в довідці про смерть написано, що хлопчик помер від гострої распіраторної вірусної інфекції.

Завідувач відділення, який оглядав хлопчика від коментарів відмовився.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Головний лікар каже, що проведуть службове розслідування, але батьки у його справедливість не вірять. І мають намір звертатися до провоохоронців. У родині залишився ще 12-ти річний син та тримісячна донька.

Читайте також: Пожежа на Миколаївщині забрала життя трьох дітей

Також збираються скаржитися у прокуратуру. Кажуть, медики не лише не рятували їхнього маленького сина, а й поводились нахабно. Сім'я вимагає аби винних відсторонили від посад. Кажуть, їхнього сина вже не повернути, а от інших дітей ще можна вберегти від таких лікарів.