У Києві невідомі знову вирвали кам'яні півсфери, що перешкоджають парковці машин на тротуарах вулиці Хрещатик.

Про це повідомляється на сторінці Департаменту транспортної інфраструктури в соцмережі Facebook.

"Сьогодні невідомі знову пошкодили бетонні півкулі на вул. Хрещатик, які загороджують виїзд на тротуари. Зараз вже навпроти будинку, розташованого за адресою: вул. Хрещатик, 46", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Нардепи прийшли розбиратися з кафе в Будинку Профспілок (фото)

"Це авто, що припарковані навпроти магазину Diesel за адресою: вул. Хрещатик, 46. На одній з півсфер відламаний штир, яким вона кріпиться в землю. Таким чином, півсферу відсунули так, щоб туди проїжджали авто", - коментують опубліковані фото в департаменті.

Популярні новини зараз
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації
Показати ще