У Іллічівському морському торговельному порту правоохоронці попередили спробу контрабандного вивезення з України чищених грецьких горіхів. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Вантаж горіхів у трьох вантажних автомобілях мав бути направлений з України до Іраку.

Загальна вага контрабандного товару становила 66 тонн.

Правоохоронці встановили, що фірма-відправник намагалась незаконно вивезти горіхи з території України по накладним, які отримала на підставі підроблених документів.

Читайте також: Харків'янин незаконно віз у Росію горіхи та обгортки для ковбаси

Популярні новини зараз
Три категорії пенсіонерів отримають надбавки до дня народження: кому та скільки виплатять Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку
Показати ще

Прикордонники поінформували, що попередня сума оцінки вилученого товару складає 12 мільйонів гривень.

Нагадаємо, нещодавно у Луганській області правоохоронці затримали вісім тонн очищених горіхів, які намагалися незаконно ввезти в Росію. Вартість товару - понад мільйон гривень.

А у столиці вилучили партію горіхів на понад двох мільйони гривень. Товар готували на експорт до Азербайджану.