Правоохоронці викрили корупційну схему на пункті пропуску "Кучурган" митного поста "Роздільна" Одеської митниці. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Вдалося встановити, що до угруповання входили посадовці з різних державних органів: митники, прикордонники, екологи, фітосанітари та ветеринари.

Зловмисники систематично стягували хабарі з суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності за безперешкодне оформлення вантажів під час переміщення через державний кордон.

Правоохоронці затримали співробітників пункту пропуску під час отримання чергового хабара від підприємця. Гроші він заплатив за оформлення вантажу продуктів харчування.

Читайте також: Митника-хабарника затримали на Львівщині

Популярні новини зараз
За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

За цим фактом відкрили кримінальне провадження, у рамках якого вже повідомлено про підозру головному інспектору Одеської митниці.

Загалом за таке правопорушення злочинцям загрожує від восьми до дванадцяти років позбавлення волі.

Наразі слідчі встановлюють інших фігурантів корупційної схеми.