Бійка двох п'яних мешканців Івано-Франківська закінчилася смертю одного з них.

За даними місцевої поліції, 35-річний чоловік прийшов в гості до свого товариша і вони разом розпили спиртне, передає Магнолія-ТВ.

Між чоловіками виник конфлікт, під час якого гість декілька разів вдарив господаря по життєво важливих органах. Потерпілий помер на місці від відкритої черепно-мозкової травми.

Читайте також: Киянин збив патрульного під час слідчих дій (відео)

Правоохоронці порушили кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Популярні новини зараз
З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Досудове розслідування у цій справі триває. Підозрюваного затримали.