Правоохоронці продовжують охороняти державну безпеку України.

Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, в аеропорту "Бориспіль" затримали підозрілого пасажира літака.

Він прибув з Афін і викликав підозру у співробітників правоохоронних органів. Його затримали і перевірили документи. Співробітники прикордонного загону дізналися, що росіянин знаходиться в міжнародному розшуку за підозрою в тероризмі.

Його розшукував Інтерпол за поширення екстремістських ідей і участі в боях на території Сирії.

Українське бюро Інтерполу в Києві проінформовано про затримання.

Популярні новини зараз
Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення Викрадення НЛО, про яке мовчали: чоловік прокинувся в капсулі з "живою рідиною" - і це лише початок Українців штрафуватимуть на кордоні: як не влетіти на серйозну суму Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом
Показати ще

Читайте також: Аеропорт "Бориспіль" посилює у себе заходи безпеки

Нагадаємо, що Росія активно бере участь у збройному конфлікті в Сирії. Незважаючи на активні бомбардування, які почалися з 30 вересня, офіційно загибель російських військових у Сирії ще не визнали.