Біля скверу на вул. Порика з'явилися незвичайні "комахи" - дві величезні яскраві сонечка. Так місцеві активісти змінили сірі бетонні півсфери, які були встановлені два тижні тому, щоб обмежити в'їзд для машин в зелену зону.

"Ми дуже вдячні всім жителям за те, що вони небайдужі до свого району", - говорять в КП УЗН Подільського району на своїй сторінці в Фейсбук.

Читайте також: На Хрещатику триває боротьба за паркування (фото)

Нещодавно, в Києві невідомі знову вирвали кам'яні півсфери, що перешкоджають парковці машин на тротуарах вулиці Хрещатик.

"Сьогодні невідомі знову пошкодили бетонні півкулі на вул. Хрещатик, які загороджують виїзд на тротуари. Зараз вже навпроти будинку, розташованого за адресою: вул. Хрещатик, 46", - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз
Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику Не море і не санаторії: який відпочинок в Україні у 2026 найпопулярніший Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Українцям підвищать пенсії на 25%
Показати ще