"Добрі скрині" з грошима і їжею з'явились у Львові

поділитись

0

506

Багато людей, переважно пенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів

Львівські активісти реалізували відомий заклик "Візьми якщо треба, дай якщо можеш" в проекті "Добра скриня". Відтепер кожен, хто знаходиться в скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї Скрині. І навпаки, скриня відкрита для тих, хто бажає залишити їжу нужденним.

Про це пише inlviv.in.ua.

"В країні росте кількість соціально незахищених людей, і особливо це відчувається перед святами. Багато людей, переважно пенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів. Саме тому ми вирішили організувати цей проект. Наразі Добра Скриня розміщена за адресою вул. Городоцька, 357, в приміщенні магазину "ШипШина", однак ми хочемо, щоб такі Скрині з'явились по усьому Львові", - розповіла координатор проекту Марта Присяжнюк.

"Якщо ви бажаєте допомогти із встановленням Добрих Скринь в інших місцях, можете допомогти із наповненням, або знаєте, кому могли б знадобитись продукти зі Скрині - телефонуйте 050-373-15-96", - додала вона.

Читайте також: Масштабна благодійна барахолка "Кураж базар" відбулася в Києві (фото)

Організатори наголошують, що робити добрі справи потрібно не лише на свята. Активісти заохочують людей допомагати тим, хто в скрутному матеріальному становищі.

"Приїдьте за адресою вул. Городоцька, 357, та візьміть для них продукти із Доброї Скрині", - закликають творці проекту.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Поліцейські відтворили картину
0
0
14:22 22.10.2017
Маленьким вихованцям садочка «Лелека» влаштували справжні козацькі розваги під час ярмарку на Покрову
0
0
14:00 22.10.2017
Відправилася слідом за коханим
0
0
13:08 22.10.2017
Тепер у дівчини є всі шанси залишитися інвалідом
0
0
12:41 22.10.2017