Вареники для АТО ліплять усім містом

поділитись
На ліплення вареників закликають вдягати вишиванки та брати з собою качалки для тіста

Благодійний вечір з ліпленням вареників для бійців АТО влаштовують сьогодні, 5 грудня, волонтери групи "Допомога армії Рівне".

Про це повідомляє сайт Оgo.ua.

Вечорниці будуть підготовкою до популярного в України свята Андрія. На них ліпитимуть вареники для частування рівнян на майдані Незалежності 13 грудня (свято Андрія) у Рівному. Частина смачних страв піде також для бійців АТО, які перебувають на сході, аби вони вдалині від рідної домівки теж могли відчути свято.

На ліплення вареників закликають вдягати вишиванки та брати з собою качалки для тіста. Також для приготування вареників потрібні: картопля, квашена капуста, цибуля, олія, сало та перетоплений свинячий жир (смалець). Тому волонтери просять відгукнутися усіх, хто має бажання допомогти і повідомити про цю акцію рідних та сусідів. У свою чергу, обіцяють веселе спілкування та гарний настрій.

Читайте також: Воїни АТО знялися для патріотичного календаря (фото)

Нагадаємо, що подібні акції для підтримки воїнів АТО стають дедалі популярними в Україні. Впродовж осені в багатьох містах країни пройшли благодійні ярмарки, на яких збирали продукти для української армії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Витрати населення в I кварталі 2018 року у порівнянні з відповідним періодом попереднього року зросли 20,3%.
0
0
02:17 20.08.2018
"Атмосферна нестійкість залишається уздовж лінії від півночі"
0
0
01:53 20.08.2018
З поняттям "кліматична зима" в окремих областях будуть зустрічатися тільки у підручниках
0
0
00:45 20.08.2018
Мужність полоненого українця вразила навіть бойовиків
0
0
00:33 20.08.2018