Для військових АТО вигадали новий спосіб реабілітації.

Як повідомляє vinnitsa.info, громадська Спілка "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" запросила до Вінниці фахівців Благодійного фонду Девіда Лінча.

Вони розробили спільну методику та протягом п'яти днів у комплексі "Дубовий гай" українські воїни медитували.

Провідні експерти навчали секретам медитації демобілізованих бійців з Вінницької, Житомирської, Полтавської областей. Ця ініціатива була безкоштовною.

Місцеві меценати та народний депутат України Сергій Кудлаєнко стали спонсорами події. Депутат був присутній на одному тренінгу та залишився враженим майстерності медитації та її результатами.

Популярні новини зараз

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Українцям назвали обов'язкову умову для отримання 1000 грн за вакцинацію: з цим проблеми у багатьох

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

Після тренінгів обговорили можливість створення окремого центру для медитацій бійцям АТО. Його пропонують побудувати біля Вінниці.

Активіст Анатолій Слівінський наголосив, що у сучасній Україні повинні подбати не лише про забезпечення бійців на Донбасі, а й про те, як їм жити у мирний час.

Тренери по йозі розказали, що після занять бійці АТО краще спали, стали більш спокійними та врівноваженими. Найбільшим досягненням вважають відмову від седативних ліків.

Читайте також: Волонтери відмовились від Арабських Єміратів і квартир (фото)

Нагадаємо, що народні депутата зробили обов'язкову психологічну реабілітацію для демобілізованих бійців АТО. Для цього українські психологи проходять курси підготовки в інших країнах.

Літом на Херсонщині бійців АТО реабілітували – їх вчили плавати з дельфінами та малювати. Раніше у Полтавській області українських героїв реабілітували завдяки бджолам.