Анексований Крим готується до святкування Нового року.

Як повідомляє Крим.Реалії, на півострові відкрили перші ялинкові ярмарки. Новорічну красуню можна придбати біля Центрального ринку Керчі та на районних базарах.

У Сімферополі їх ще не відкривали.

Проте місцеві мешканці обурились цінами на них. Минулого року ялинки коштували по 400 рублів за метр, в зараз ціни збільшили на 100 рублів. Кримчани скаржаться на те, що це у них немає бензину та світла, тоді чому ялинки з Ростова-на-Дону такі дорогі.

Продавець на ринку у Керчі каже, що ростовських сосен привезли небагато, адже мало купують, проте пообіцяли більшу кількість вже під Новий рік. Минулого року їх везли з Пензи.

Популярні новини зараз

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Кримські сосни дорожчі, адже місцеві мешканці відмовились покривати витрати на їх доставку. Можна дешевше купити ялинку, проте вона буде з жовтою хвоєю.

Читайте також: Росіяни почали їсти бобрів (фото)

Нагадаємо, що туристичні оператори Росії повідомили, що більшість громадян відмовилась від новорічних подорожей до Криму, адже там немає світла. Ті, хто під час відключення перебував на півострові, вимагали термінової евакуації.