Канада вкотре доводить, що є однією з головних країн, яка безкоштовно допомагає Україні в реформах. Зокрема, сьогодні, 17 грудня, від Департаменту закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади нова українська поліція отримала сертифікат на отримання 1360 комплектів поліцейської форми та 1420 персональних відеокамер.

Як передає прес-служба патрульної поліції, на цьому захід не обмежиться. Усі присутні зможуть побачити, чому саме навчили офіцери поліції Канади своїх українських колег з патрульної поліції. Для цього проведуть показовий тренінг.

Церемонія відбудеться за участю керівництва патрульної поліції, посла Канади в Україні Романа Ващука та старшого радника проекту "Підтримка реформи патрульної поліції в Україні", в минулому – старшого інтенданта Королівської кінної поліції Канади Джоу Мікаеля МакАллістера.

Читайте також: Столичну поліцію очолив захисник Горлівки

В 2015 році Канада допомагала України одразу в декількох напрямках – військовому, медичному, економічному. Що стосується патрульної поліції, то канадські офіцери сьогодні готують спецзагони для робити у зоні АТО та допомагають вдосконалити військово-медичну службу.

Популярні новини зараз

7 щасливих снів: якщо побачите це вночі, сміливо загадуйте бажання

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

Ківа в черговий раз став посміховиськом в мережі: новий флешмоб не обійшов стороною слугу народу

Через сім років терпіння Кароль зробила сенсаційне зізнання про свого чоловіка: "Він був змушений... "

Показати ще