Через погіршення погодних умов на дорогах Запорізької та Одеської областей обмежили рух транспорту.

Про це повідомляє управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України.

"За повідомленням Гідрометцентру України, 7-8 січня в Україні очікуються складні погодні умови - сніг, хуртовини, замети, дощ та ожеледь, температура повітря - до 5 градусів морозу", - сказано у повідомленні.

Для того щоб не допустити виникнення аварій, поліція вирішила обмежити рух вантажного та пасажирського транспорту.

Читайте також: У Росії авто примерзли до дороги через прорив труби

Популярні новини зараз
Доплати до пенсій у серпні: хто додатково отримає майже 600 гривень Десятки тисяч "шахедів": рф готується до масштабних атак ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації За скромну надбавку доведеться поборотися: ПФУ поставив пенсіонерам умови
Показати ще

Зокрема, обмеження встановили на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, автодорозі Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ та автодорозі Т 08-03 Запоріжжя-Маріуполь. Окрім того, рух автотранспорту обмежили на низці доріг місцевого значення.

За даними МВС,з початку 2016 року на території України сталося 330 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, загинуло 38 осіб, ще 445 людей отримали травми.