Відомий лікар Євген Комаровський дуже негативно оцінив спосіб, яким Марк Цукерберг годує власне немовля і, враховуючи популярність засновника Фейсбуку, він вважає, що такий приклад негативно впливатиме на його прихильників. Про це Комаровський написав на своєму Фейсбук.

"Цукерберг вирішив остаточно затролити прихильників "природного батьківства"! Мало того, що вони бідній дитині щеплення роблять, так вони ще й годують його незрозуміло чим, а дитину ще мінімум 3 роки треба до грудей прикладати!", - зауважив Комаровський.

Читати також: ТОП-5 порад, як пережити перехід на літній час

Під своїм повідомленням Комаровський прикріпив фото Марка Цукерберга, де він годує 3-місячне немовля із пляшечки, використовуючи для цього молочну суміш.

Нагадаємо, лікар Євген Комаровський неодноразово повідомляв, що саме грудне вигодовування є запорукою зростання здорової та розвинутої дитини із міцним імунітетом. Комаровський закликав жінок не відмовлятись від грудного вигодовування через те, що жодна молочна суміш не здатна замінити користь материнського молока.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: можливі землетруси в Україні, росіяни зарубали свого командира, в'язниця через відмову від мобілізації та чи буде дефіцит пального Справлятися з комуналкою доведеться самотужки: хто з українців може попрощатися із субсидією Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще