Відомий лікар Євген Комаровський дуже негативно оцінив спосіб, яким Марк Цукерберг годує власне немовля і, враховуючи популярність засновника Фейсбуку, він вважає, що такий приклад негативно впливатиме на його прихильників. Про це Комаровський написав на своєму Фейсбук.

"Цукерберг вирішив остаточно затролити прихильників "природного батьківства"! Мало того, що вони бідній дитині щеплення роблять, так вони ще й годують його незрозуміло чим, а дитину ще мінімум 3 роки треба до грудей прикладати!", - зауважив Комаровський.

Читати також: ТОП-5 порад, як пережити перехід на літній час

Під своїм повідомленням Комаровський прикріпив фото Марка Цукерберга, де він годує 3-місячне немовля із пляшечки, використовуючи для цього молочну суміш.

Нагадаємо, лікар Євген Комаровський неодноразово повідомляв, що саме грудне вигодовування є запорукою зростання здорової та розвинутої дитини із міцним імунітетом. Комаровський закликав жінок не відмовлятись від грудного вигодовування через те, що жодна молочна суміш не здатна замінити користь материнського молока.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще