Юридична компанія PRIVE запустила оригінальну промокампанію

поділитись
У столиці на дверях ресторанів, галерей і офісів віднедавна з'явилися незвичайні наклейки з рудим хіпстером в окулярах і метелику

У столиці на дверях ресторанів, галерей і офісів віднедавна з'явилися незвичайні наклейки, з яких рудий хіпстер в окулярах і метелику "заявляє" всім відвідувачам, що об'єкт перебуває під юридичною охороною. Ми не змогли пройти повз настільки дивного і незвичайного попередження. І вирішили поцікавитися у тих, хто прикрасив свої двері таким чином, хто ж цей рудий юридичний охоронець "PRIVE".

Першими виявилися двері ресторану "La Spezia". Його власник Валерій Білецький розповів про незвичайний вигляд "захисту" інтересів закладу.

[image=113484]

- Наклейка "Об'єкт перебуває під юридичним захистом" - це попередження "для тих, хто входить", що якщо вас "ненароком" отруять, то цей випадок і передбачає роботу юридичного захисту інтересів ресторану?

- Точно ні. Я навіть не хочу розглядати таку ситуацію. Наш гість може, звичайно, бути незадоволений сервісом, інтер'єром, меню, музикою, яка створює фон. Хіба мало чим. Але висока якість їжі не може бути причиною "випадкового" отруєння. Для нас це оксюморон. Проте життя набуває більш складних і "нервових" контурів відносин. У тому числі й у сфері послуг. Тому я не виключаю, що можуть бути інсинуації. І це якраз той імовірний випадок, коли в роботу включаються фахівці юридичного напряму. Зараз, звичайно, у сфері обслуговування бувають ситуації, коли виникає предметна суперечка між клієнтом і закладом. Рішення таких ситуацій за допомогою фізичної охорони виключено. А ось делікатне вирішення спірної ситуації, якщо вона вийшла за можливості вирішення адміністрацією закладу, це завдання спеціального юридичного "захисту". При цьому кожне рішення має в своїй основі керуватися принципом: заклад не повинен зазнати жодних репутаційних втрат!

- Тобто знайома всім табличка на дверях з написом "У дворі злий собака" - це не синонім "юридичного захисту"?

- Будь-яке зовнішнє і внутрішнє візуально-інформаційне "навантаження" має нести тільки привітність і позитив для гостей. Однак є категорія "відвідувачів" для яких текст "юридичний захист" повинен стати попередженням, що заклад готовий "кусатися". Ситуація з адміністративним тиском, обґрунтованим або необґрунтованим, досі не врегульована. Знаєте скільки перевірників - "джентльменів удачі" – відвідало наше скромний заклад з моменту відкриття? Багато! Від місцевого дільничного до інспектора "Водоканалу". І кожен формулює претензію так, щоб було вигідніше заплатити за часто вигадану проблему, ніж намагатися її вирішити за допомогою тих же чиновників, які повинні максимально спрощувати життя бізнесу. Отут наша позиція однозначна - ми не будемо вирішувати ситуацію через "кишеню" і "конверт".

Якщо ми хочемо справді змінювати систему відносин бізнес - чиновник у нашій країні то, безумовно, рішення можливих конфліктів має лежати виключно в логіці правових, юридичних відносин. І це робота для юридичного захисту. Я не можу собі дозволити витрачати час на з'ясування з чиновниками, законно чи незаконно у мене організована робота літнього майданчика! Я не можу собі дозволити ставати "адвокатом", "юристом" у моєму складному виробничому процесі, де дорога кожна хвилина і я маю завжди бути в нормальній психологічній і душевній рівновазі. Я просто не можу собі це дозволити. Я готую і подаю енергію, яка не повинна бути приправлена ​​негативними емоціями!

- Відносини між Вами і юридичною компанією "PRIVE" побудовані тільки в рамках договору?

- Можу вам точно сказати, що це більше або трохи більше, ніж договірні відносини. Якщо подивитися на принцип роботи будь-якої відомої "мережі" ресторанів, високий стандарт управління передбачає високий рівень обслуговування відвідувачів. У нашому випадку ми формуємо внутрішній клуб підприємств-партнерів, де створені умови для "смачних" відносин. Чи можу я запропонувати територію свого закладу для заходів партнерів на вигідних, я б сказав, дружніх умовах? Завжди! При цьому якість обслуговування з поправкою на "партнерсько-дружній" формат має обопільно бути відповідально високою. Принцип "полювати зграєю легше" для мене визначається простими умовами, за яких ми створюємо одне для одного хоча б маленькі, але все-таки можливості для розвитку. Адже нас об'єднують ще й принципи, якщо хочете, філософія розвитку бізнесу і побудови відносин з клієнтами.

- Зовнішня схожість з рудою людиною-логотипом - це свідомий іміджевий вибір?

- Трохи дивакуватості в наш складний час не завадить нікому. Під мажорним стилем життя слід розуміти не можливості, матеріальне позерство, а внутрішній ритм.

Поділився досвідом дружби з "PRIVE" засновник мультибрендового чоловічого магазину "KITON" Ігор Альперович.

[image=113485]

- Юридичний захист від "PRIVE" на вхідних дверях бутика "KITON", "приправлений" дотепним і точно не страшним хіпстером на рекламі, - це серйозний вибір захисту?

- Для мене визначення "вибір" має на увазі кілька простих умов. Рідко можна знайти підприємця, якого б життя не заганяла в "клітку". "Клітки" можна різати або намагатися ламати, але простіше підібрати ключ від часом важкого замка на дверях клітки і вибратися без зайвого шуму. Гроші люблять тишу. Рішення конфлікту або претензії важливо довірити, підкреслюю, саме довірити тільки тому, хто вміє знаходити "спокійні" рішення. Будь-яка проблема, яка потребує підтримки юристів, - це стрес. І, звичайно, перекладаючи або віддаючи свою проблему в чиїсь руки, хочеться бути впевненим, що можна не тільки спокійно спати, а й продовжувати робити улюблену справу. Допомогти знайти внутрішню рівновагу в кризових ситуаціях - одна з головних переваг юриста.

- Можете навести приклади ситуацій, які доводилося вирішувати за допомогою профі?

- Зовсім нема бажання розповідати про неприємні випадки з власного підприємницького життя. Вони, звичайно ж, були. Хочеться говорити про філософію відносин з партнерами-юристами. У моєму випадку все побудовано на простих дружніх відносинах. Так рідко буває, але, можливо, мені пощастило. Ми всі трохи "old-fashioned". З критичним ставленням до життя і життєвим принципом - "роби все дуже, як для себе".

Дружба - точно від Бога, як і вміння приготувати смачну каву. Особливо для друга. Давайте додавати в наше життя трохи смаку і покладатися на допомогу друзів.

Про свою дружбу і роботу з "PRIVE" розповів нам і директор аукціонного дому "Дукат", галерист Леонід Комський.

[image=113486]

- Що робить рудий "охоронець" "PRIVE" на ваших дверях?

- Не секрет, що в століття "вузької спеціалізації" людям стало складніше розбиратися у всіх нюансах і тонкощах законодавства. Тому фахівці в цій, можна сказати, "вузькій", але дуже важливій сфері суспільних відносин надзвичайно затребувані. Сьогодні, як ніколи, стали актуальні питання правового захисту у сфері власності. Безумовно, не менш важливими залишилися питання вирішення конфліктів у правовому полі у сфері господарської діяльності. Важлива підтримка кваліфікованих юристів у сфері спілкування та комунікацій з фіскальними структурами, з клієнтами, з іншими компаніями.

Для якісної роботи підприємства в сучасному світі. І неважливо, якої воно форми власності, важливо приймати економічні рішення, ґрунтуючись на правових рекомендаціях юристів. Зазвичай у штаті кожного підприємства, починаючи з якогось рівня розвитку, є кілька кваліфікованих юристів. Часто підприємство домовляється про співпрацю з юридичною компанією, підписуючи договір абонентського обслуговування.

Буває, що це вигідно і з економічної точки зору. Тим більше в умовах складної економічної ситуації, коли необхідно оптимізувати витрати і приймати зважені і раціональні рішення.

- Партнерські взаємовідносини з "PRIVE" додали вам впевненості, спокою?

- Вкрай важливо мати під рукою професійних юристів. Тоді обов'язково відчуваєш себе набагато спокійніше. Коли юристи ще й твої друзі, партнери, почуття впевненості "з-під руки не тікає ніколи"! Всі рекомендації партнерів юристів компанії "PRIVE" у сфері арт-бізнесу, які мені були необхідні, дають привід подумати про реалізацію великих проектів, у яких зацікавлене ​​арт-бізнес-середовище України. Головне в складних ситуаціях - завжди знаходити "творче" рішення.

P.S. Рудий юридичний охоронець "PRIVE" підкорив вже багатьох. Можливо, своїм незвичайним зовнішнім виглядом, що ламає стереотип про юристів. А можливо, і готовністю прийти на допомогу в будь-якій незрозумілій або складній життєвій ситуації.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
17.08.2018
Постраждала раніше заявляла, що замовниками нападу можуть бути правоохоронці
0
0
13:20 18.08.2018
Попри значні вливання гривня продовжує падіння
0
0
12:20 18.08.2018
За півроку населення України скоротилося на 122,5 тисячі осіб - Держстат
0
0
12:00 18.08.2018
В останні дні ситуація на Донбасі залишається контрольованою
0
0
11:25 18.08.2018