Бойовики вимагають звільнити вдвічі більше полонених, ніж є в України

поділитись
Бойовики вимагають видати їм 476 полонених за формулою "всіх на всіх"

У "ДНР" вимагають обміняти полонених за формулою "всіх на всіх". Але бойовики хочуть, щоб їм видали майже півтисячі їх поплічників.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на "уповноважену з прав людини "ДНР" Дар'ю Морозову. Представниці терористів розповіла, що українських полонених тримають в колонії Макіївки.

Поплічниця бойовиків сказала, що заклики нардепа Надії Савченко "до лідерів країн нормандського формату щодо обміну полоненими" неприйнятні.

"Ті пропозиції, які Надія озвучувала через інтернет і ЗМІ, неприйнятні у даному випадку", - заявила Морозова.

Україна готова віддати на обмін бойовикам "ДНР" 250 полонених, але сепаратисти вимагають звільнити 475 злочинців. Представниця терористичних угрупувань почала використовувати в якості аргументу Мінські домовленості, які самі ж бандформування постійно порушують.

В ультимативній формі Морозова заявила, що обмін проводитиметься лише у форматі "всіх на всіх" й забажала, щоб цей процес прискорювався.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, бойовики оприлюднили відео візиту нардепа Надії Савченко до окупованої Макіївки.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
За життя Едуард Успенський дуже ретельно стежив за авторськими правам
0
0
22:57 15.08.2018
"Якщо б не було Дронова, не було б і таких страшних наслідків ДТП"
0
0
22:50 15.08.2018
Відразу після поєдинку президент чеського ФК "Славія" Ярослав Тврдик звинуватив Григорія Суркіса у втручанні в суддівство на матчі "Динамо-Славія"
0
0
22:43 15.08.2018
До яких наслідків призвела жорстокість батьків
0
0
21:18 15.08.2018