У селищі Глухів, що на Львівщині, почалося розслідування інциденту на шахті "Степова". Поки члени спеціальної комісії з'ясовують причини вибуху, гірники відмовляються надалі працювати у небезпечних для життя умовах.

Про це на сторінці у Facebook написав очільник Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

За його словами, залучили до розслідування членів експертної комісії, комісії Держпраці, а також правоохоронців.

Позиція міської влади вкрай обурила самих шахтарів, адже вони звинувачують профспілки у недотриманні норм, хоча цим питанням повинні займатися в Львівській ОДА.

Не поспішають також підвищувати заробітну плату, на що одразу відреагували гірники. Вони припинили відвантажувати вугілля, зазначивши, що не продовжать роботу, доки із ними повністю не розрахуються по заборгованості.

Популярні новини зараз
Єдина причина – жадібність: експерт розкрив правду про підвищення тарифів Повернення шкільної форми: українці висміяли заклик вчительки Батьківський гаманець не витримає: університети дружно підняли ціни за гуртожитки Нові правила карткових переказів: українцям готують жорсткі перевірки
Показати ще

Якщо гроші не повернуть, вони збираються влаштувати мітинг поблизу львівського суду, де відбудеться слухання у справі блокування діяльності "Львіввугілля".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в результаті вибуху на львівській шахті "Степова" загинули гірники.