Російський актор Микита Джигурда, який більш відомий своїми провокаційними витівками, ніж ролями в кіно, пробув громадянином "ДНР" всього п'ять днів.

Ватажок проросійської терористичної організації Олександр Захарченко вирішив позбавити свого новоспеченого прихильника так званого "громадянства "ДНР". Про це повідомляють ЗМІ терористів.

"Сьогодні я підписав указ про позбавлення "громадянства" Микиту Джигурду. Тут відбулася помилка, ми її усунули. Джигурда не "громадянин "ДНР", - цитують сепаратистські ЗМІ слова Захарченка.

Таким чином, Джигурда недовго насолоджувався "співгромадянством" з кремлівським пропагандистом Іваном Охлобистіним, депутатом Держдуми Йосипом Кобзоном і "вождем" донецьких терористів Захарченком.

Як повідомляв сайт Знай.ua, скандальний артист Микита Джигурда став громадянином терористичної організації "ДНР. Він навіть намилився виступити як учасник "Євробачення-2017" від тимчасово окупованої території Донеччини.

Популярні новини зараз
Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще