У мережі оприлюднили відео, яке свідчить про те, що скандальний артист Микита Джигурда все-таки став громадянином самопроголошеної Донецької народної республіки.

Відповідний відеоролик з'явився на відеохостингу youtube.

Як відомо, громадянство епатажний шоумен отримав у четвер, 9 березня.

За словами Джигурди, це рішення - його протест проти збройних дій у регіоні.

"Донецьк - це душа України! Яку стали розпинати. Я за те, щоб був мир. Я знаю, що тут є душа. Розп'ята, але жива", - заявив він.

Популярні новини зараз
Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Показати ще

Пропонуємо переглянути відео нижче

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", користувачі мережі підняли на сміх рішення Джигурди стати громадянином "ДНР". Вони не змогли залишитися байдужими і залишили величезну кількість негативних коментарів.