В подальшому система передбачатиме не тільки моніторинг фактичних даних - замовлених робіт, проведених тендерів, використаних матеріалів, а й відеоспостереження за кожною ділянкою ремонтних робіт в режимі реального часу.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Інтерфакс-Україна".

Він розповів, що очолюване ним відомство разом з муніципалітетом Сеула працює над покращенням названої системи, яка вже повноцінно працює.

Омелян додав, що в цьому році в пілотному режимі буде запущена ще одна система контролю за якістю дорожніх робіт під назвою FIDIC.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", міністр інфраструктури анонсвав ямковий ремонт автошляхів у цьому році на два мільярди гривень. За його словами, 95% українських доріг не відповідають нормативним вимогам.

Популярні новини зараз
Вони все ще поряд: як померлі родичі можуть урятувати вас у скрутну хвилину Аномальне тепло зміниться мокрим снігом: друга половина березня здивує контрастами За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів
Показати ще