Понад 16 мільйонів збитків держбюджету завдали посадові особи одного з державних підприємств Рівненської області, які під час проведення ремонту доріг ухилилися від сплати податків.

Про це на своїй сторінці у в Facebook написав заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

За його інформацією, у ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, виявилося, що компанія була визнана переможцем тендерних закупівель, предметом яких були поточні і капітальні ремонти доріг області. При цьому перерахування грошових коштів за виконані роботи здійснювалося як самій компанії, так і для її окремих філій. Таким чином навмисне створювалися умови, які унеможливлювали сплату податків підприємством, що визнавалося переможцем тендерних закупівель.

"Таким чином державному бюджету були завдані збитки у розмірі понад 16 мільйонів гривень. В результаті вжитих співробітниками податкової міліції заходів до бюджету відшкодовано майже 1,4 мільйона гривень. Відшкодування збитків триватиме", – повідомив Білан.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Волинській області співробітники ДФС конфіскували незаконних товарів на два мільйони доларів.

Популярні новини зараз

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще