Понад 16 мільйонів збитків держбюджету завдали посадові особи одного з державних підприємств Рівненської області, які під час проведення ремонту доріг ухилилися від сплати податків.

Про це на своїй сторінці у в Facebook написав заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

За його інформацією, у ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, виявилося, що компанія була визнана переможцем тендерних закупівель, предметом яких були поточні і капітальні ремонти доріг області. При цьому перерахування грошових коштів за виконані роботи здійснювалося як самій компанії, так і для її окремих філій. Таким чином навмисне створювалися умови, які унеможливлювали сплату податків підприємством, що визнавалося переможцем тендерних закупівель.

"Таким чином державному бюджету були завдані збитки у розмірі понад 16 мільйонів гривень. В результаті вжитих співробітниками податкової міліції заходів до бюджету відшкодовано майже 1,4 мільйона гривень. Відшкодування збитків триватиме", – повідомив Білан.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Волинській області співробітники ДФС конфіскували незаконних товарів на два мільйони доларів.

Популярні новини зараз

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Показати ще