Тіла двох хлопців, яких шукали з 2016 року, знайшли закопаними під Донецьком.

Про страшні реалії на сході України розповів на своїй сторінці в Фейсбук журналіст Денис Казанський.

"ДНР - все тільки починається. У Горлівці з осені шукали зниклого хлопця Микиту Шевченка. Оголошення розклеювали в громадському транспорті, розміщували в соціальних мережах. І ось знайшли. Разом з другом, якого застрелили і прикопати в посадці", - написав автор посту.

Про зникнення хлопців 1993 та 1994 років народження родичі розміщували інформацію в соцмережах. За словами журналіста, там ніхто навіть не говорить та не пише про подібні речі.

[[{"fid":"176032","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"591","width":"546","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Показати ще

"І ніде в Донецьку не пишуть про такі випадки. Подібну інформацію намагаються приховувати, і тільки по соцмережах вдається збирати якісь уривчасті відомості. Уявляю, яке пекло там діється насправді ...", - додав Казанський.

Близькі повідомили, що поховання хлопців відбудеться 21 березня.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", дипломат передбачила кінець війни на Донбасі.