Росія відновить пуски ракет «Сатана» без участі України

поділитись

0

608

Замість українських підприємств технічний супровід програми "Дніпро" бере на себе ракетний центр імені Макєєва з міста Міас Челябінської області

Москва планує відновити пуски міжконтинентальних балістичних ракет РС-20 "Воєвода" (у західній класифікації - "Сатана") за програмою "Дніпро", яка дозволяє утилізувати ракети з поступовим виведенням у космос корисного навантаження.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на неназване джерело в російському військовому відомстві.

"Після виведення українських учасників програми "Дніпро" з консорціуму "Космотрас" у провайдера пускових послуг є всі можливості для реалізації заявленого маніфесту пусків. Для відновлення пусків знадобиться подолання певних процедурних питань, пов'язаних зі скасуванням попереднього рішення про зупинку програми", - зазначив співрозмовник агентства .

"Такі плани зараз опрацьовуються", - додав він.

За даними компанії "Космотрас", на 2016-2017 роки заплановано п'ять пусків "Дніпра". Ще один планувала виконати у своїх інтересах американська фірма "Ірідіум".

Читайте також: Українські вчені створили унікальний звуковізор "Трембіта" (фото)

Як зазначив співрозмовник агентства, "замість українських підприємств технічний супровід програми "Дніпро" бере на себе Державний ракетний центр імені Макєєва з міста Міас Челябінської області".

"Перспективи у програми "Дніпро" є, оскільки необхідно утилізувати приблизно десять ракет РС-20Б і до 60 ракет РС-20В", - вважає він.

Раніше командувач Ракетних військ стратегічного призначення генерал-полковник Сергій Каракаєв заявив, що вони припинили пуски за програмою "Дніпро". Так він прокоментував намір американської компанії "Ірідіум" замовити пуск "Дніпра" на жовтень для запуску двох супутників зв'язку другого покоління цієї компанії.

Нагадаємо, раніше МЗС РФ висловив побоювання щодо того, що Київ продасть технологію ракети "Сатана" іншим країнам. Також "Сатана" здатна нести ядерну вибухівку, вона найпотужніша міжконтинентальна ракета.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У мережі з'явились фотографії нового електрокара Skoda.
1
0
00:54 30.03.2017
На презентації Galaxy S8 та Galaxy S8 Plus компанія Samsung представила док-станцію DeX для своїх нових флагманів
0
0
22:39 29.03.2017
Журналісти порівняли новий Galaxy S8 та LG G6
0
0
21:01 29.03.2017
Новий Mercedes-Benz S-Class розсекретили до презентації.
0
0
20:30 29.03.2017