Телевізори Samsung підслуховують розмови

поділитись

0

292

Компанія Samsung застерігає користувачів від обговорення особистої інформації біля своЇх "розумних" телевізорів. Заява стосується тих, хто використовує функцію голосового управління Smart TV, - повідомляє BBC.

Застереження компанія зробила після того, як інтернет-видання Daily Beastwhich надрукувало уривок з політики конфіденційності, виданої Samsung для її телевізорів Smart TV, підключених до мережі. В документі сказано, що для того, щоб розпізнавання голосу працювало, деякі голосові команди разом з інформацією про пристрій передаються третій стороні.

Третя сторона - це може бути компанія, яка переводить для Samsung мовлення в текст, пояснила виданню юрист Корінн Макшеррі, яка працює у Фонді електронного фронту. "На місці споживача, я, напевно, хотіла би знати, про яку третю сторону йдеться, і точно хотіла би знати, наскільки безпечна передача моїх слів", - каже вона.

"Розпізнавання голосу, яке дозволяє користувачеві керувати телевізором за допомогою голосових команд, це функція Smart TV. Вона може бути користувачем активована або деактивована. Власник телевізора також може від'єднати свій телевізор від мережі WiFi", – зазначається у коментарі Sаmsung.

Компанія не зберігає голосові дані та не продає їх. А "третя сторона", яка переводить мовлення в текст, - це фірма Nuance, яка спеціалізується на розпізнаванні голосу.

Це не перший випадок "підслуховування розумних телевізорів". Наприкінці 2013 року житель Британії з'ясував, що його "розумний" телевізор LG збирає інформацію про глядацькі уподобання власника. Після розголосу компанія випустила оновлення, яке відімкнуло цю функцію для всіх охочих. Якщо отримані таким чином дані не будуть закодовані, то хакери зможуть перетворити телевізор на пристрій, що підслуховує.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Ролик шокував користувачів мережі
0
0
03:53 30.03.2017
У мережі з'явились фотографії нового електрокара Skoda.
1
0
00:54 30.03.2017
На презентації Galaxy S8 та Galaxy S8 Plus компанія Samsung представила док-станцію DeX для своїх нових флагманів
0
0
22:39 29.03.2017
Журналісти порівняли новий Galaxy S8 та LG G6
0
0
21:01 29.03.2017