Через бідних друзів Facebook зможе відмовити у кредиті

поділитись
Після заявки на отримання кредиту спеціальна програма у Facebook почне перевірку не лише фінансів самого користувача, а і його друзів

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook запатентувала нову систему, яка дозволить аналізувати фінансову спроможність оточення користувача. Відтепер соцмережа передаватиме заявки до банків тільки після ретельного аналізу.

Після заявки на отримання кредиту спеціальна програма у Facebook почне перевірку не лише фінансів самого користувача, а і його друзів. Тому при вирішенні щодо видання коштів буде враховуватися спільний рейтинг користувача та його друзів. Якщо він буде перевищувати необхідний мінімум, банк зможе розпочати працю з клієнтом.

Як зазначено у тексті патенту, більше буде враховуватися не саме фінансове становище друзів, а те наскільки близькі стосунки з людиною. Інакше кажучи, близький друг з фінансовими проблемами сильніше вплине на кредитний рейтинг ніж 10 знайомих багатіїв.

Зараз Facebook ще не має права надавати аналітичні данні про своїх користувачів іншим компаніям. Однак, це не заважає банкам аналізувати платоспроможність потенційних клієнтів вручну, переглядаючи його сторінку у соцмережі.

Читайте також: 3D-принтер використовуватимуть для створення ліків

Нещодавно компанія Apple винайшла технологію, яка також аналізує фінанси користувача. Після аналізу даних, людина зможе бачити рекламу тільки тих продуктів, на які їй вистачить грошей.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Компанія повідомила про подальшу долю двох лінійок смартфонів
0
0
18:43 16.08.2018
Тепер вони можуть викликати один одного, доповнюючи відповідь на поставлене питання
0
0
16:01 16.08.2018
Тепер громадські місця будуть під надійним захистом
0
0
14:49 16.08.2018
Тепер навіть браслети можуть відповідати на смс і дзвінки
0
0
14:19 16.08.2018
Скоро Apple знову завоює користувачів революційним девайсом
0
0
13:36 16.08.2018