Каліфорнійскі вчені із Сан-Дієго знайшли спосіб злому бортової електроніки автомобілів. Вони навчилися управляти певними функціями автомобілів через відправку SMS-повідомлень.

Про це пише Wired.

"Дистанційно керувати машиною можна через особливий датчик, підключений до діагностичного порту автомобіля. Такі пристрої використовуються, наприклад, транспортними і страховими компаніями для отримання інформації про місцезнаходження, швидкості руху і паливної економічності автомобілів", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Астронавти вперше скуштували вирощені в космосі овочі (відео)

Учені вигадали спосіб відправки особливих текстових повідомлень на цей датчик, які можуть вплинути на роботу деяких систем як легкових, так і вантажних транспортних засобів.

Популярні новини зараз
Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат У травні українці отримають третю платіжку за газ Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу
Показати ще

Вони, наприклад, активували роботу склоочисників, змусити спрацювати гальма та повністю відключити їх. Спосіб можна поширити також на дверні замки, рульове управління і коробку передач.

Демонстрацію можливостей з дистанційного керування автомобілями експерти провели на Chevrolet Corvette попереднього покоління.