«Чорний квадрат»: сучасний безпілотник для бійців АТО (фото)

поділитись
Безпілотник нашпигований сучасними засобами виявлення цілей. Він здатний вести розвідку в будь-який час доби і за будь-якої погоди

[gallery]

Новітній безпілотний літак-розвідник розробили і побудували волонтери групи "Авіація АРМІЯ SOS". Кошти на нього зібрав Київський театр імпровізації "Чорний квадрат".

Показав новий безпілотник відомий волонтер Юрій Касьянов на своїй сторінці в Facebook.

Він отримав назву "Чорний квадрат".

"Це і є він самий -"Чорний квадрат". Новітній безпілотний літак-розвідник, розроблений і побудований волонтерами групи Авіація АРМІЯ SOS на кошти, зібрані Київським театром імпровізації "Чорний квадрат". Зі зрозумілих причин, він зовсім не схожий на квадрат, і навіть зовсім не чорний, але для супротивника цей літаючий робот стане справжнім лихом - "чорною дірою", - написав Касьянов.

Він додав, що від нього не зможе сховатися жоден ворожий танк та жоден солдат. Безпілотник нашпигований сучасними засобами виявлення цілей. Він здатний вести розвідку в будь-який час доби і за будь-якій погоди. Для нього не перешкода ні штормовий вітер, ні проливний дощ.

Читайте також: Під Черніговом випробовували безпілотники для АТО (фото)

У нього висока швидкість польоту на наднизьких і великих висотах. Він здатний протидіяти засобам радіоелектронної боротьби. Також безпілотник надійний і невибагливий в експлуатації.

Невисока вартість апарату, за словами Касьянова, робить його дуже перспективним для запуску в серійне виробництво.

В даний момент волонтери шукають стратегічного партнера, який взяв би на себе організацію серійного виробництва наших апаратів і поставку їх до армії. Також вони розробили дві базові моделі безпілотних апаратів, які відповідають вимогам сучасної війни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Компанія більше не змусить чекати фанатів
0
0
16:06 23.03.2018
Робот навчиться маскуватися під рибу
0
0
15:37 23.03.2018
Компанія анонсувала новий проект
0
0
14:43 23.03.2018
Новинка затьмарить всіх конкурентів
0
0
13:41 23.03.2018
Компанія полегшить використання мережі
0
0
12:59 23.03.2018