У Росії соціальну мережу "ВКонтакті" оштрафували через рекламний контент. Федеральна антимонопольна служба змусила найпопулярніший сайт країни заплатити 100 тисяч рублів.

Соціальна мережа розповсюджувала рекламу на сторінках користувачів без маркування вікового обмеження. Не весь контент, на думку чиновників, мав повністю безпечну інформацію.

"В управління надійшло звернення від громадянина, в якому заявник вказав на те, що реклама відомого мюзиклу, додатків для гри в покер і для роботи з інтерфейсом розміщені в соціальній мережі без вказування вікової категорії", - повідомили у службі.

У липні соціальну мережу визнали винною у порушені рекламного законодавства РФ. Після інциденту керівництво "ВКонтакті" впровадило вікові позначки на рекламних банерах.

Читайте також: Apple Music матиме перший брендований канал Burberry

Популярні новини зараз
Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Закон "про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку" впровадили у Росії у 2012 році.