Відомий японський виробник електроніки, компанія Hitachi, оголосив про успішні випробування системи штучного інтелекту. Вона призначена для управління співробітниками-людьми.

Систему вже застосовують на деяких складах Hitachi. Зазначається, що вона допомогла підвищити продуктивність праці на 8%.

За словами представників компанії, програма штучного інтелекту здатна робити те, чого не зможе людина. Вона здатна обробити величезні обсяги інформації, щоб знайти найбільш ефективне рішення. Більш того, комп'ютер аналізує дії кожного працівника складу і запам'ятовує найбільш успішні прийоми роботи, щоб застосовувати їх в подальшому.

Читайте також: Ресторан без персоналу відкрили у Сан-Франциско

В цілому методика навчання робота побудована відповідно до принципу безперервного вдосконалення.

Популярні новини зараз
Покрова Пресвятої Богородиці 1 жовтня: привітання із святом у прозі, які зігріють теплом У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

У Hitachi заявляють, що для розгортання фірмової системи штучного інтелекту не потрібно жодних додаткових дій. Програма самостійно адаптується до певного місця роботи, погодних умов та підлаштовується до змін персоналу.

Hitachi планує створити аналогічні системи для роботи в різних галузях. Зокрема, охорони здоров'я, транспорту та фінансовій сфері.