Організація економічного співробітництва та розвитку прийшла до висновку, що наявність у школах комп'ютерної техніки не впливає на успішність школярів. Вони провели спеціальні тести серед учнів середніх класів світових шкіл.

Зазвичай держава виділяє гроші на те, щоб учні освоїли навички роботи із сучасною технікою, але це погіршує знання в інших дисциплінах. Зокрема учні, які приділяють велику увагу комп'ютерам не мають таких високих показників у математиці, читанні і науках, як у тих, хто навчається за підручниками.

"Якщо ви подивитеся на такі ефективні системи освіти, як у Східній Азії, то там дуже обережно ставляться до використання технологій для навчання. Ті студенти, які постійно використовують планшети і комп'ютери, як правило, демонструють гірші результати, в порівнянні з тими, хто користується ними в міру", - розповів один з директорів організації Андреас Шлейхер.

Читайте також: Батько вирвав зуб доньці, причепивши його до беспілотника (відео)

Спеціаліст також зазначив, що немає жодної країни, де постійне використання ноутбуків, планшетів та іншої техніки поліпшує навчальні результати. В багатьох європейських країнах рівень знань учнів стрімко падає, на відміну від Азії.

Популярні новини зараз
Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще