Британський виробник протезів компанія Open Bionics об'єднає свої зусилля з американською компанією Disney. Разом вони розроблять незвичайну серію протезів для дітей-інвалідів. Їх зроблять за сюжетами популярних фільмів і мультфільмів.

Така ініціатива стала можлива завдяки заходам Disney Accelerator Demo Day. У його рамках різні компанії і просто ентузіасти пропонують реалізувати власні проекти і збирають на них кошти за допомогою краудфандінга.

Більшість виробників протезів намагається виготовити продукцію з максимальною реалістичністю і схожою на справжні кінцівки. Дизайнери з Open Bionics пішли іншим шляхом і вирішили, що дітям сподобається ідея подібності протезів до різних супергероїв або персонажів мультфільмів.

Читайте також: Кровоносні судини роздруковуватимуть на 3D-біопринтері

Компанія Disney безкоштовно надала британському виробникові ліцензію на використання своїх франшиз для розробки дитячих протезів.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Призов в українську армію, 1 жовтня: історія майбутнього батька, який ховався від військкомату 3 роки

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Показати ще

Першими в лінійці стануть кінцівки персонажів з фільму "Залізна людина", анімаційної стрічки "Холодне серце", а також рука в стилі фантастичної саги "Зоряні війни".

Засновник компанії Open Bionics Джоел Гіббард також є творцем проекту Open Hand. Він активно просуває ідею створення недорогих і доступних протезів для інвалідів. Виготовляти їх він пропонує за допомогою звичайних 3D-принтерів.