На 3D-принтері роздрукували гвинтівку. Вона легко розбирається, всі частини можна замінити новими - роздрукованими.

Організація Defense Distributed, використовуючи 3D-принтер і технології тривимірного друку, зуміла виготовити справжню штурмову гвинтівку, яка стріляє боєприпасами калібру 7,62-мм, - пише видання "Телеграф".

Зброя складається із 12 деталей. Всі їх надрукували на звичайному принтері "DaVinci 3D" з пластику ABS +, за винятком металевого ударника.

Читайте також: Вченим вдалось втричі швидше закип'ятити воду

Гвинтівку можна легко розібрати. Частини - замінні, їх також можна роздрукувати. Зброю випробували: гвинтівка стріляла патронами 7.62 x 51 NATO. Зараз інженери продовжують експерименти. Пластикова зброя робить до тисячі пострілів без необхідності заміняти компоненти.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Частині українців виплатять по 20 тисяч грн допомоги: все про подачу заявки та отримання коштів Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Раніше інженери цієї ж організації створили перший вогнепальний пістолет, деталі якого повністю роздрукували на 3D.

Пістолет Liberator Wiki Weapon складався із 12 деталей і аналогічно лише одна із них зроблена із металу - бойок. Всі інші створили із пластика.

Деталі із металу у подібній зброї - не лише вимушений крок інженерів, а і вимога безпеки. Оскільки повністю пластиковий пістолет не зможе визначити ніякий детектор, а виготовлення такої зброї заборонено законом.