Німецька компанія BMW показала тестові прототипи своїх нових моделей з водневою силовою установкою, розробленою спільно з Toyota.

Про це повідомляє СarsСoops.

Німці ведуть випробування технологій на експериментальних машинах, побудованих на базі хетчбека 5-Series GT і спортивного гібрида i8. Виробник планує випустити подібні серійні автомобілі до 2020 року.

Купе оснащене силовою установкою на паливних осередках, що знаходяться в задній частині машини.

Енергія виробляється в результаті хімічної реакції між воднем і киснем. Прототип приводить в рух 245-сильний електричний агрегат.

Популярні новини зараз
Через аномальну погоду Україна залишиться без популярного фрукту Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Показати ще

Читайте також: В Києві їздить Lamborghini Carbonado за € 1.25 мільйона (фото)

Єдиним вихлопом подібних машин є вода. Автомобіль здатний проїхати без дозаправки більше 500 кілометрів, а поповнення запасу палива займає не більше п'яти хвилин.

Купе має легку конструкцію і аеродинамічний вивірений кузов, випробування якого проводилися в аеродинамічній трубі в Мюнхені.

Крім розробки водневих моделей BMW і Toyota планують спільне створення середньорозмірного спорткара.

Також ми повідомляли, що ремонт каталізатора в киеве можна зробити, як і чіп тюнінг.