Гарнітура Hololens удосконалить медичну освіту (відео)

поділитись

0

340

Тепер кожен зможете бачити людські органи в найдрібніших подробицях

Гарнітура доповненої реальності Microsoft HoloLens може принести відчутну користь у сферу освіти. Першим навчальним закладом, який погодився на експериментальне впровадження гарнітури в процес навчання своїх студентів, став Західний резервний університет Кейза, розташований в Клівленді.

Студенти-медики університету зможуть вперше побачити навчальний матеріал у вигляді віртуальних образів, а не просто ілюстрацій у підручниках.

Microsoft співпрацює з викладачами медицини, щоб максимально точно втілити необхідні освітні образи у вигляді об'ємних проекцій для HoloLens.

Тепер кожен зможете бачити людські органи в найдрібніших подробицях. Зображення можна збільшувати і оглядати з усіх боків. Також його можна розкладати на складові і бачити назви окремих їх частин.

Читайте також: Чехи винайшли гоночний тренажер для геймерів (відео)

Гарнітуру можна буде використовувати в навчальних аудиторіях. Викладач зможе виділяти ділянки 3D-моделей, про які він розповідає студентам.

Також HoloLens цілком можна застосовувати під час іспиту. Учень буде вибирати з варіантів відповіді, які з'являтимуться перед ним, єдино вірний.

Поки проект знаходиться на ранній стадії розробки, але загальна концепція вимальовується доволі цікавою.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Штучний інтелект покращить інтелект людини
0
0
09:03 28.03.2017
Apple довела, що не копіювала дизайн iPhone у китайської фірми
0
0
08:30 28.03.2017
Американські військові інженери створили механізм, що допоможе бійцям суттєво покращити влучність стрілянини та зніме навантаження з рук
0
0
17:00 27.03.2017
Обробляти фото одночасно зможуть усі присутні на ньому
0
0
13:01 27.03.2017