Американський ІТ-гігант розпочав повномасштабне тестування автомобіля без водія. По вулицях міста Остін (штат Техас) проїхав перший у світі автомобіль з автопілотом Lexus RX450h.

Раніше компанія Google тестувала свою розробку лише біля своєї штаб-квартири у Маунтін-в'ю. І тільки зараз інженери вирішили протестувати авто у місті з населенням близько 800 тисяч осіб.

За словами творців автомобіля, головна мета - протестувати поведінку автопілоту на справжніх дорогах, його взаємодію із іншими учасниками руху та реагування на зовнішні умови.

Випробування безпілотника від Google не були бездоганними. Раніше автомобілі часто потрапляли в аварії або не справлялися з керуванням в простих ситуаціях. Під час закритих тестувань машини з автопілотом потрапили в 11 аварій за шість років. При цьому за весь час тестування пробіг автомобілів з автопілотом склав 1,7 мільйона миль.

Читайте також: США розробляють екзоскелет, який підвищить точність стрільби

Популярні новини зараз
Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

На ринку такі автомобілі можуть з'явитися не раніше ніж через 5 років. Це трапиться при умовах того, що Google знайдуть партнерів для створення безпілотних авто.

Зазначимо, що місто Остін є своєрідною лабораторією для Google. Зараз компанія тестує в столиці Техасу мережу гігабітного інтернету Fiber.

Нагадаємо, що тюнінг вихлопної системи і ремонт вихлопної системи потрібно робити вчасно.