Американський ІТ-гігант розпочав повномасштабне тестування автомобіля без водія. По вулицях міста Остін (штат Техас) проїхав перший у світі автомобіль з автопілотом Lexus RX450h.

Раніше компанія Google тестувала свою розробку лише біля своєї штаб-квартири у Маунтін-в'ю. І тільки зараз інженери вирішили протестувати авто у місті з населенням близько 800 тисяч осіб.

За словами творців автомобіля, головна мета - протестувати поведінку автопілоту на справжніх дорогах, його взаємодію із іншими учасниками руху та реагування на зовнішні умови.

Випробування безпілотника від Google не були бездоганними. Раніше автомобілі часто потрапляли в аварії або не справлялися з керуванням в простих ситуаціях. Під час закритих тестувань машини з автопілотом потрапили в 11 аварій за шість років. При цьому за весь час тестування пробіг автомобілів з автопілотом склав 1,7 мільйона миль.

Читайте також: США розробляють екзоскелет, який підвищить точність стрільби

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Пасажирка образила українську мову, таксист "покарав" її в ту ж секунду: сказала, що ненавидить

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

На ринку такі автомобілі можуть з'явитися не раніше ніж через 5 років. Це трапиться при умовах того, що Google знайдуть партнерів для створення безпілотних авто.

Зазначимо, що місто Остін є своєрідною лабораторією для Google. Зараз компанія тестує в столиці Техасу мережу гігабітного інтернету Fiber.

Нагадаємо, що тюнінг вихлопної системи і ремонт вихлопної системи потрібно робити вчасно.