Соціальна мережа Facebook анонсувала будівництво екологічного центру для зберігання і обробки інформації, який працюватиме на енергії вітру.

Загальна площа нового дата-центру в місті Форт-Уорт штату Техас в США займе 450 тисяч квадратних метрів, передає інформаційне агентство ТАСС. Бюджет проекту налічує $ 500 мільйонів.

Читайте також: Facebook дозволив користувачам модерувати свою стрічку новин

За даними джерела агентства, новий комплекс на альтернативному джерелі енергії стане одним з найсучасніших у світі і розширить можливості передачі інформації для користувачів Facebook, кількість яких складає близько 1,4 мільярда людей.

Для соцмережі це вже п'ятий центр збереження даних. Батьківщиною трьох з них також є США, а четвертий розташований у Швеції.

Популярні новини зараз
Мобілізаційний вік хочуть знизити: ТЦК готує нові списки молоді - ким зацікавляться Гороскоп на сьогодні 18 жовтня: стосунки овнів, спілкування близнюків та потреби стрільців Батьки скаржаться на дистанційку: уроки масово відміняють Пенсії перерахують позапланово: хто може отримати більше грошей
Показати ще