В результаті аварії постраждали три співробітники корпорації.

У четвер, 16 липня, у випробуваний безпілотний Lexus врізався автомобіль, керований людиною.

В тестованому авто їхало три працівника Google. Один з них повинен був управляти засобом у разі надзвичайної ситуації, решта збирали дані про поїздку, передає ABC News.

В результаті зіткнення пасажири безпілотного Lexus отримали незначні пошкодження шиї і спини, повідомляє видання.

Читайте також: В Іспанії тестують McLaren 675LT (відео)

Популярні новини зараз
Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК
Показати ще

Нагадаємо, це вже 14-та аварія за участю безпілотних автомобілів Google за останні 6 років. У корпорації відзначають, що в 11 з них в тестоване авто врізалися інші транспортні засоби. Все через людську неуважність, пояснив керівник програми безпілотних авто Google Кріс Урмсон.

В подальших планах корпорації - робота над тим, щоб за допомогою авто змусити водіїв транспортних засобів бути уважними.