Астрономи знайшли поблизу Чумацького Шляху "галактичний міст", який з'єднує два найбільших супутники нашої галактики — Велику і Малу Магелланові Хмари, повідомляє EurekAlert!

Цей "космічний міст" має довжину близько 43 тисяч світлових років, він з'єднує пару карликових галактик і складається, як вважають вчені, з зірок.

Читайте також: Чумацький шлях визнали придатним для життя

До своїх висновків астрономи прийшли, провівши аналіз даних з європейського космічного телескопа Gaia. Також за допомогою комп'ютерного моделювання фахівці відстежували форму Магелланових Хмар і динаміку їх наближення до Чумацькому Шляху.

Мала Магелланова Хмара знаходиться на відстані 200 тисяч світлових років від Землі, а Велика — 160 тисяч. Зоряні скупчення важчі Сонця в сім і 10 мільярдів разів відповідно.

Популярні новини зараз
Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush В Україні назріває дефіцит солодкого перцю: що говорять аграрії путін боїться державного перевороту, тому досі не натиснув "червону" кнопку: політична еліта починає розуміти Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, астрономи попередили про вибух Чумацького шляху.