Одним із засновників компанія DEFCOM із Монако став український програміст Дмитро Чорний. Вони працюють над тим, щоб зробити спілкування користувачів абсолютно безпечним та вільним.

Про це пише Обозреватель.

"Тренд з'явився в сфері інтернет-спілкування після серії гучних викриттів в 2013 році, зроблених екс-співробітником АНБ і ЦРУ США Едвардом Сноуденом, який заявив, що американські спецслужби ведуть тотальне стеження за звичайними громадянами", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: На Львівщині створили сучасне підприємство з виробництва борошна

Компанію DEFCOM створила команда однодумців в Монако в 2014 році. Мета компанії - виробництво IT-продуктів з високим рівнем захисту даних користувача, які зроблять інтернет-спілкування безпечним.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Пропагандисти тепер застерігають Україну від вторгнення до РФ Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Наразі компанія налічує понад сто працівників, серед яких розробники, дизайнери, маркетологи, перекладачі і фахівці із захисту даних. Левова частка провідних фахівців - українці.

"Нашими руками зараз створюється один з найграндіозніших проектів у світі у сфері захисту інформації інтернет-користувачів. І я, безумовно, неймовірно цим пишаюся. Але ще більшу гордість у мене викликає те, що в основному наша команда складається з українських програмістів. Це ще раз підтверджує той факт, що в Україні достатньо фахівців для проектів світового рівня ", - розповів Дмитро Чорний.

За його словами, наразі компанія виводить на завершальну фазу розробку двох унікальних надзахищених продуктів - поштового сервісу DefMail і месенджера DefTalk.

Переписка користувачів DefTalk зберігається виключно на їх власних телефонах, а сервери служать тільки для забезпечення комунікації між ними.

Саме для безпеки комунікації прийняли рішення розмістити сервери DefMail і DefTalk, як і саму компанію, в Князівстві Монако, яке відоме високим рівнем захисту особистої інформації.