Відомий китайський фотохудожник і поет Рен Ханг звів рахунки з життям у день свого 30-річчяю

Рен Ханг здійснив самогубство вранці 24 лютого в Берліні. Що заставило молодого чоловіка накласти на себе руки, невідомо, повідомляє видання Тime.

"Ми шоковані і неймовірно шкодуємо про смерть Рена. Він був такий прекрасний чоловік. Я до сих пір не можу повірить, що це правда. Можна тільки здогадуватися про те, що привело його до самогубства в такому молодому віці ", - розповів виданню представник галереї Tryffelgrisen Олександр Оберг.

Ханг народився в китайському місті Цзілінь 1987 році. Він почав фотографувати в 2008-му. Він був самоуком і за власним зізнанням, фотографував без будь-якої мети – те, що йому подобається. Рен Ханг зазначав, що джерелом його натхнення є оголена натура. Багато його робіт називали провокаційними і скандальними.

Хоча його фотороботи і були відомі у всьому світі, вони стали предметом суперечок на його батьківщині. Відкрита нагота заборонені в Китайської Народної Республіки з 1949 року і Рен Ханг навіть кілька разів був заарештований через свої фотографії.

Популярні новини зараз
"Привітати" з Днем Незалежності: ворог може вдарити зненацька на головне українське свято з території вусатого диктатора У ЗСУ назвали найпотужнішу зброю в арсеналі на сьогоднішній день: "Влучає дійсно в точку" У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Незважаючи на це, Ханг завжди стверджував, що його роботи не знають "табу" і прагнуть "розширювати межі".

Як повідомляв сайт Знай.ua, вчені назвали основними причинами самогубств стрес та депресію.