Родина американського президента Дональда Трампа продовжує пожинати плоди народної нелюбові до нього. Слідом за Меланією Трамп, яка не так давно оскандалилася дорогим вбранням на виступі чоловіка у Конгресі, настала черга його доньки Іванки червоніти через пародію на себе.

Ролик тривалість 1,43 хв опублікували на офіційному каналі передачі Saturday Night Live на YouTube.

Головну роль у пародійній рекламі парфумів Complicit заграла оскароносна голлівудська діва і палка противниця політики Трампа Скарлетт Йоханссон.

У відео героїня прямує в зал з гостями, одягнута у блискучу сукню, що відсилає до скандалу зі "срібною" сукнею Іванки, яка коштувала величезних грошей і обурила громдськість. Її супроводжує закадровий голос.

"Кожен чоловік знає її ім'я, кожна жінка знає її обличчя. Коли вона входить в кімнату, все дивляться на неї, вона - Іванка", – чує глядач.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Скралетт-Іванка підходить до величезного дзеркала і фарбує губи, а замість її відображення видно Трампа, який теж фарбує губи помадою.

"Complicit (що в перекладі означає "Співучасниця") – аромат для жінки, яка могла б зупинити все це, але не стане", – звучить у кінці відеоряду.

Ролик користується великою популярністю. Усього за кілька годин після публікації його вже переглянули понад 250 тисяч користувачів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Скарлетт Йоханссон подала документи на розлучення зі своїм другим чоловіком, французьким журналістом Роменом Доріаком