Відома голлівудська акторка Ніколь Кідман, яка прославилася на цьогорічній церемонії вручення кінопремії "Оскар" дивними оплесками, знову шокувала публіку.

Про це повідомляє ТСН.

Через кілька тижнів зірка телеекранів з'явилася на черговому заході, де здивувала гостей та журналістів округлим обличчям.

На думку пластичних хірургів, Кідман захопилася "ін'єкційними наповнювачами", які призводять до трансформації рис обличчя.

Відомо, що в інтерв'ю, яке артистка давала у 2011 році, вона заявила, що колись випробувала на собі ботокс та результат її зовсім не вразив. Тому більше не збирається до цього повертатися.

Популярні новини зараз
Українцям за кордоном дали лише тиждень: кого автоматично зроблять ухилянтом ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Кідман прокоментувала свої дивні оплески під час церемонії вручення "Оскара".