Колишній нападний київського Динамо і збірної України Артем Мілевський, який нині виступає в першій російській лізі за Тосно, знову нагадав про себе.

Форвард, який скандально відомий своєю пристрастю до шалених вечірок і нічних клубів, в одній із соцмереж виклав фотографію на фоні бару-ресторану. У коментарях одразу це помітили і вказали, що вибрав правильне місце.

До вашої уваги сама світлина.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що з'явилися нові подробиці скандального пересення матчу Динамо - Шахтаря.

Фото Getty Images

Популярні новини зараз
Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають Після холодної зими – пекельне літо? Синоптики розповіли, чи накриє Україну аномальна спека Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами Отримали переказ – втратили допомогу: ПФУ попередив українців
Показати ще