Робоча група вирішила, що будівля столичного Театру на Подолі має пройти дві експертизи.

Про це заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

"Ми зупинилися на двох експертизах - це містобудівний аналіз, тобто що можна було б побудувати на зазначеній земельній ділянці, та експертиза проектних рішень, тобто фактично це комплексна експертиза, про яку ми говорили раніше", - зазначив він.

За словами Бондаренка, дві організації вже погодилися провести експертизи абсолютно безкоштовно.

"Ситуація з будівлею театру – результат поганої комунікації і неналежного громадського обговорення", - додав керівник апарату КМДА.

Популярні новини зараз
Долар більше не спасіння? Українців просять відмовлятись від валюти Рієлтори закладуть клієнтів: на українців чекає посилений контроль Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у листопаді 2016 року на Андріївському узвозі відкрили фасад Театру на Подолі. Городяни розкритикували зовнішній вигляд будівлі.