У Полтаві випускники-педагоги місяць не можуть отримати свої дипломи

поділитись

0

428

"Нас цікавить, чим ми гірші від інших випускників вищих навальних закладів, які вже отримали дипломи як в Полтаві, та і в цілому по Україні?" - заявляють випускники

Колишні студенти педагогічного університету звернулися до міністра освіти Сергія Квіта з проханням видати їм дипломи, бо вони не можуть влаштуватися на роботу без них.

Про це повідомляє інтернет-видання "Полтавщина".

Випускники Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленко схвильовані, що досі не отримали своїх дипломів. Вони звернулися з цією проблемою до міністра. У своєму листі випускники написали, що не можуть влаштуватись на роботу, бо в них й досі немає дипломів.

"Міністерство освіти і науки України наголошує на недопустимості порушень термінів видачі дипломів випускникам, однак уже кінець липня, а ми й досі не можемо отримати дипломи. Першого липня в нашому університеті пройшов випускний магістрів, але, на жаль, окрім мантій наш статус магістрів ніщо не підтверджувало і не підтверджує до теперішнього часу", - скаржаться вони.

Випускники зазначили , що заклад порушує строки видачі документів. Однак в деканатах повідомляють, що затримки з видачею відбуваються з вини міністерства. Колишні студенти стверджують, що вчасно сплатили кошти за виготовлення дипломів.

Читайте також: Львівським випускникам вишу видали дипломи без дат

"Чому вони досі не надруковані, чи може ці гроші хтось використовує у власних комерційних цілях? Нас цікавить, чим ми гірші від інших випускників вищих навчальних закладів, які вже отримали дипломи як в Полтаві, та і в цілому по Україні?" - заявляють випускники.

У своєму зверненні вони просять міністра освіти допомогти в отриманні дипломів, щоб вони, нарешті, могли надати їх роботодавцям і почати працювати.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Полум' я охопило більшу частину даху багатоповерхівки на вулиці Мала Житомирська
0
0
12:13 25.03.2017
Жителі столиці вимагають припинити використовувати тварин в цирках Києва
0
0
05:44 25.03.2017
Діаметр деяких дір становить майже 30 сантиметрів
0
0
04:06 25.03.2017
Водіїв попросили планувати свої маршрути заздалегідь
0
0
21:35 24.03.2017